Майстеркласи DroneUA у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури

October 03, 2023
Майстеркласи DroneUA у Київському Національному Університеті Будівництва та Архітектури
   

13.12.2017 р. на базі кафедри управління територіями Інституту інноваційної освіти Київського національного університету будівництва та архітектури проведено майстер клас компанії «Drone.ua «- провідного інтегратора безпілотних технологій на ринку України у сферах геодезії та топографії. Проект реалізовано в рамках проведення двотижневих курсів підвищення кваліфікації інженерів-геодезистів з метою вдосконалення та поглиблення слухачами своїх знань, умінь та навичок за спеціальністю.

Розглянуто питання розробки та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробки отриманих за допомогою безпілотників даних та інші інноваційні рішення у сільськогосподарському секторі України, серед яких: аерофотознімання; створення ортофотопланів; створення цифрових моделей рельєфу (ЦМР) 1: 500, 1: 2000, 1: 5000 та ін.; створення цифрових моделей місцевості та 3D моделей об'єктів; створення топографічних планів; збирання даних для інвентаризації земель; моніторинг дронами; обмір полів; карти внесення азоту; карти внесення гербіцидів; візуальні та NDVI карти полів; дослідження та аналітика; внесення ЗЗР дронами; трихограма; та ін

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами