Керівники DroneUA Валерій Яковенко та Февзі Аметов у ТОП рейтингу підприємців року України

October 03, 2023
Керівники DroneUA Валерій Яковенко та Февзі Аметов у ТОП рейтингу підприємців року України
   

Керівники DroneUA Валерій Яковенко та Февзі Аметов посіли 15-те місце в рейтингу підприємців року на рівні всієї країни.

Безпілотні технології — це не майбутнє, це існуючий ринок, в якому працюють тисячі фахівців і ми раді бути прикладом у створенні українських технологій, прикладом у побудові дистрибуції та експорту і особливо ми пишаємося нашими досягненнями з вельського господарства та точного землеробства. Понад 3 мільйони гектарів земельного банку #DroneUA обслуговує самостійно, за допомогою своїх сервісів та обладнання.

Стаєте нашими партнерами — розвивайте разом із нами нову Українську економіку

Рейтинг «Підприємці року 2017» складений редакцією онлайн-журналу МС Today. Оцінювалися понад сотня українських підприємців з річним оборотом бізнесу до $30 млн і зі штатом не більше ніж 500 співробітників.

Проект «Підприємці року» відбувається за підтримки компанії Lenovo, яка приділяє особливу увагу інноваційності бізнесів.

Критерії оцінювання підприємців:

Інноваційність продукту або послуги – конкурентна перевага учасника за рахунок впровадження нових технологій. Наскільки продукт чи послуга учасника збігаються з технологічним розвитком його ринку чи сегмента.

Приклад для наслідування – наскільки конкуренти та підприємці з інших галузей намагаються повторити або скопіювати стратегію кандидата, його тактичні маневри, операційні особливості. Якою мірою кандидата вважають новатором у підприємництві.

Вплив на імідж України – досягнення учасника на світовому ринку, увага з боку іноземної преси. Наскільки бізнес кандидата сприяє позитивному іміджу України на міжнародному рівні.

Довгостроковість бізнесу - здатність бізнесу зберегти конкурентність та інноваційність наступні десять років.

Соціальна відповідальність - наскільки бізнес кандидата корисний для українського суспільства.

Експерти, які беруть участь в оцінці учасників рейтингу:

 • Олена Калібаба, директор креативного простору «Часопис». Окрім розвитку стартап-середовища в «Часопис», Олена керувала акселераторними програмами ВДНГ-TECh, Country Ambassador of Seed Stars, Acceleration Program Chief.
 • Катерина Венжик, редактор «Громадське ТБ». П'ять років очолювала редакцію ділового онлайн-видання Delo.ua.
 • Лариса Марченко, партнер міжнародної аудиторсько-консалтингової компанії EY в Україні. Компанія входить до великої четвірки аудиторів.
 • Horizon Capital, провідна українська інвестиційна компанія, що управляє фондами прямих інвестицій із загальним капіталом понад $700 млн.
 • Тарас Джамалов, генеральний директор Lenovo Ukraine.
 • Андрій Колодюк, засновник венчурної компанії Aventures Capital. За 25 років у бізнесі Колодюк побудував 10 компаній у різних сферах із загальною виручкою понад $1 млрд.
 • Євген Сисоєв, керуючий партнер Aventures Capital. Один із найвпливовіших інвесторів в Україні.
 • Олександр Борняков, засновник компанії Vertamedia. Американська компанія Deloitte включила VertaMedia до списку 500 компаній США, що найбільш швидко розвиваються.
 • Олексій Мась, серійний інтернет-підприємець.
 • Андрій Худо, засновник холдингу! FEST. Розвиває ресторанний, будівельний та туристичний бізнес. Заснував видавництво та бренд одягу.
 • Євген Ленг, доктор економіки та венчурний підприємець. Раніше працював у фінансах, аграрному секторі та торгував нафтопродуктами.
 • Якщо бізнес-інтереси експертів та учасників рейтингу збігаються або коли-небудь перетиналися, оцінка зарахована не буде.

З результатами рейтингу можна ознайомитися тут

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами