Битва Стартапов, Агро

October 03, 2023
Битва Стартапов, Агро
   

104 Битва Стартапов, Агро. DroneUA приєднаються до ініціативи Битва Стартапов від Startup.Network

«Ми будемо раді поділитися з молодими колегами своїм досвідом та накопиченими знаннями, ми розповімо вам про останні тенденції у світі агроінновацій та надамо цінні поради щодо побудови бізнесу»,- уточнює Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA, учасник експертного журі проекту.< /p>

Дата та час проведення Битви Стартапов: 15 лютого 2018 року, 17:00
Місце проведення: м. Київ, Ярославський провулок, 1/3, HUB 4.0

Вхід для гостей безкоштовний за попередньою реєстрацією.

До зустрічі на Битві Стартапов, Агро у Києві!
https://battle.startup.network/events/359107/

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами