104 Битва Стартапов разом із DroneUa

October 03, 2023
104 Битва Стартапов разом із DroneUa
   

DroneUa взяли участь у журі Битви Стартапов Агро, яка відбулася 15 лютого 2018 року.

Організувала захід інвестиційна платформа Startup. Network.

У Битві взяли участь 7 стартапів, основною метою кожного з яких було впровадження сучасних технологій у сільське господарство. Учасників оцінювало досвідчене журі, представники провідних українських агропідприємств.

Серед них був і співзасновник компанії DroneUa, Валерій Яковенко. Для учасників битви Валерій виступив серед експертного журі проекту.

DroneUa — є ТОП 3 найінноваційнішим підприємством у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES. І входить до переліку ТОП 20 найінноваційних підприємств України

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами