3D моделювання з DJI Terra та Pix4D

October 02, 2023
3D моделювання з DJI Terra та Pix4D
   

В асортименті програмного забезпечення для виконання професійних робіт пов'язаних з дронами став доступний новий інструментарій — DJI Terra, програма для виконання польотів та обробки інформації, отриманої за допомогою дронів. Ми тестуємо його на практиці.

Основні зміни торкнулися процесу роботи операторів БПЛА. Зараз для планування маршрутів використовуються дрони серії Phantom 4 PRO Plus, Phantom 4 RTK. Управління місіями відбувається у DJI Terra за допомогою підключеного ноутбука

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами