Drone.UA на Age of Drones Expo

October 03, 2023
Drone.UA на Age of Drones Expo
   

14-15 жовтня в Гамбурзі, Німеччина Drone.UA братиме участь у першій спеціалізованій виставці та конференції Age of Drones. У виставковому центрі зберуться світові компанії з ринку БПЛА, зацікавлені клієнти та кінцеві користувачі.

На стенді компанії будуть представлені найсучасніші українські розробки безпілотних систем, системи обробки та зберігання даних.

Також кожен відвідувач зможе ознайомитися із системою онлайн моніторингу Zemli.online.

Дводенний захід проходитиме у виставковому залі, де продемонструється безліч БПЛА та різноманітних аксесуарів, призначених для забезпечення роботи безпілотних систем.

Більше 60 експонентів — лідери ринку з Німеччини, Великобританії, Франції, США, Китаю та інших країн зберуться у Гамбурзі, щоб стати частиною Age of Drones. Як учасники запрошуються:

  • Виробники безпілотних літальних апаратів;
  • Постачальники компонентів;
  • Постачальники послуг;
  • Розробники програмного забезпечення;
  • Страхові компанії та ін.

Ви також можете приєднатися до спільноти лідерів дрон-індустрії.

Інформація для нових учасників доступна за посиланням https://www.ageofdrones-expo.com /exhibitors/book-a-stand.html

Для отримання додаткової інформації про виставку, будь ласка, відвідайте: https://www.ageofdrones-expo.com/< /p>

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами