Agras MG-1 від Drone.UA – нові технології захисту

October 03, 2023
Agras MG-1 від Drone.UA – нові технології захисту
   

Drone.UA взяли участь у черговій виставці міжнародного рівня, цього разу — AgroExpo 2016 у місті Кропивницькому! На виставці були представлені всі напрямки сільгосп-бізнесу, а також пов'язані з ними сфери, такі як будівництво, енергетика, екологія, логістика, переробка. Свої експозиції представили провідні світові виробники сільськогосподарської техніки та добрив, рослинництва та тваринництва. Завдяки власному полігону в 6 Га, гості отримали можливість оцінити в роботі представлені зразки техніки та технологій, у тому числі й безпілотні літальні апарати (БПЛА) від Drone.UA.

Як завжди, в очах у гостей та учасників, був непідробний інтерес до продуктів та послуг українського підприємства. На стенді Drone.UA були представлені БПЛА для сільського господарства, аерозйомки, моніторингу, а також програмне забезпечення для обробки отриманих даних та створення ортофотопланів та 3D моделей місцевості.

Основна увага відвідувачів виставки була прикута до промислового сільськогосподарського дрону від китайської компанії DJI – Agras MG-1. Фахівці Drone.UA провели понад 15 демонстрацій та презентацій, було отримано безліч питань як від власників невеликих господарств, так і від представників великих компаній, які хочуть роботизувати своє виробництво, знизити витрати на посівну та збільшити врожайність.

Для використання цього дрона-обприскувача необхідне впровадження технологій точного землеробства, із чим фахівці Drone.UA працюють уже кілька років. Моніторинг посівів літаковими платформами, створення ортофотопланів місцевості, аналіз грунтів. вся ця інформація необхідна для створення карт полів з уразливими ділянками, куди пізніше полетить Agras MG-1, щоб внести добрива або засоби захисту рослин.

Agras MG-1 – дрон, створений спеціально для аграріїв. Його спеціалізація – захист вашого врожаю. Технологія точного землеробства вийшла новий рівень завдяки цьому розумному помічнику. 10-літровий бак для розчину. У 40 разів ефективніший за ручне розпилення.
Конструкцією апарату передбачена складна карбонова рама, стійка до вібрацій, жорстких умов експлуатації та агресивного впливу хімічних речовин, забезпечує тривалий термін експлуатації.

Завдяки 10-річному досвіду розробки польотних платформ, Agras MG-1 став найкращим промисловим дроном для сільського господарства. Автоматизоване дозування та розпилення добрив, розумна система управління, яка сама вибирає необхідну висоту для обробки, спрямовує дрон польотним маршрутом з урахуванням рельєфу місцевості, запам'ятовуючи контрольні точки у випадках, коли потрібно повернутися на базу та замінити батарею. Фахівцями Drone.UA розроблено спеціалізовані додаткові модулі для застосування на платформі Agras, зокрема для внесення трихограми

Конструкція форсунок проста та надійна: для розпилення використовується потоки повітря від тягових пропелерів.

8 двигунів забезпечують тягу, достатню для несення на борту 10 літрового бака для робочого розчину, який за годину здатний обробити 10 Га ваших полів.
Пульт дистанційного керування, оснащений новітньою системою передачі даних Lightbridge 2, забезпечує безперебійний зв'язок і демонструє пілоту польотні показники, стан бака, заряд батареї та інше.

Для всіх відвідувачів виставки була також запропонована інформація про партнерів компанії Drone.UA, наприклад доступна система паралельного водіння, з можливістю роботи на будь-якій техніці
від тут.

Довідка про компанію:

Drone.UA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність в аграрній сфері, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Безпілотники Drone.UA використовуються на понад 2 млн гектарів посівних площ України.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами