AGRO INNOVATIONS FORUM & InterAGRO 2018

October 02, 2023
AGRO INNOVATIONS FORUM & InterAGRO 2018
   

31 жовтня в рамках виставки «ІнтерАГРО» у Києві вже вдруге у цьому році відбудеться міжнародний форум аграрних інновацій – «Agro Innovations Forum 2018».

Організатори заходу: компанія DroneUA та Київський міжнародний контрактовий ярмарок.

Agro Innovations Forum це подія, яка стимулює до створення інноваційних рішень і тестування ідей за допомогою топ-експертів аграрної галузі.

Метою Agro Innovations Forum 2018 є колаборація фахівців агроіндустрії: провідних експертів з усього світу, технічних спеціалістів та інноваторів. Це не просто форум або конференція – це тематичний В2В захід, зручний market place для Вашого агробізнесу, а також майданчик, де зберуться кращі експерти, топ-менеджери, директори та фахівці агрокомпаній, холдингів та фермерських господарств для знайомства з високоякісними новинками для АПК.

На заході ви зможете вислухати представників інноваційних підприємств Ізраїлю, Китаю, Франції та України які поділяться власним досвідом впровадження нових технологій у сфері точного землеробства і Digital агробізнесу.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Вас чекають:

  • Успішні кейси на ринку України;
  • Презентація нових продуктів;
  • Знайомство з інноваційними проектами в спеціальній демо зоні форуму;
  • Інноваційні рішення в агросфері від відомих компаній Parrot, DJI, DroneDeploy і багатьох інших.

Ми запрошуємо:

  • Фахівців і представників агрокомпаній, які зацікавлені в ефективному розвитку сучасного українського бізнесу;
  • Інноваторів, авторів ідей для проектів в аграрній сфері.
  • Експертів із технологій агробезпеки, фахівців з обробки даних, технологій точного землеробства, розробників.

Участь у форумі безкоштовна, за попередньої реєстрації

Реєстрація за посиланням:

https://drone.ua/pervyiy-agro-innovations-forum-2018-v-ukraine/

Приєднуйтесь до нас і дізнавайтесь про агроіннновації першими!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами