Як пройшов Agro Startup Crash Test #8

October 03, 2023
Як пройшов Agro Startup Crash Test #8
   

21 квітня у Києві пройшов Agro Startup Crash Test #8. Це вже другий захід, організований компанією DroneUA.

Аграрні підприємці зібралися у неформальній дружній атмосфері, щоб обговорити інноваційні рішення для сільського господарства.

Траційний регламент заходу — це контентна частина з тематичним виступом та пітчинг трьох технологічних стартапів.

На контентній частині виступив Олесь Ясинський, директор компанії Tvis, та розповів про супутникові дані у сільському господарстві.

З проектом Смарагдовий Ліс виступив Андрій Бобровицький, який представив платформу з посадки дерев.

Максим Єлісєєв представив проект AgroOnline — комплексний підхід сучасної агрономічної служби з інтеграцією всіх типів даних у єдину систему прийняття рішень «під ключ».

Олександр Броварець представив технологічні системи оперативного моніторингу стану сільськогосподарських угідь.

Agro Startup Crash Test — це серія регулярних неформальних заходів для технологічних підприємців та представників агрокомпаній, жива платформа для розвитку та підтримки інновацій в агросекторі.

Заходи традиційно відбуваються раз на місяць. Наступний захід заплановано наприкінці травня. Слідкуйте за подіями на сторінці

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами