Агро Весна 2018 з технологіями DRONE.UA

October 03, 2023
Агро Весна 2018 з технологіями DRONE.UA
   

21-28 лютого DroneUa брали участь у восьмій міжнародній виставці інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2018» .
У рамках виставки представники компанії DroneUA презентували останні безпілотні технології, послуги та повноцінний сервіс для сільського господарства. Продемонстрували обладнання для внесення препаратів. І представили нові комплекси безпілотного обладнання DroneUA, DJI, Parrot, Pix4D, Dronedeploy.

Гостей виставки познайомили з новітньою на українському ринку технологією обприскування дронами – ndash; Agras. На сьогоднішній день DroneUa є єдиним імпортером та дистриб'ютором технології Agras відповідно до українського законодавства.

Зернові технології — найбільший агропромисловий форум, який поєднує провідних операторів ринку. Тут створили оптимальні умови для діалогу між керівниками, фахівцями сільськогосподарських підприємств, представниками влади та виробниками обладнання, техніки, насіннєвого матеріалу та засобів захисту рослин для обміну передовим досвідом та укладання контрактів.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами