Drone.UA на виставці «Агро - 2016»

October 03, 2023
Drone.UA на виставці «Агро - 2016»
   

Компанія Drone.UA бере участь у XXVIII Міжнародній виставці «Агро-2016», яка проводиться за сприяння Міністерства Аграрної Політики та Продовольства та проходитиме на території ПК «Експоцентр України» (ВДНГ) з 8-11 червня 2016 року. Виставка «Агро-2016» — це найбільша агропромислова виставка на території нашої країни, яка виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та розвитку всіх сфер АПК України. В «АГРО-2016» беруть участь понад 1200 компаній та організацій з 15 країн.

На виставці Drone.UA представить рішення для аграрного сектору на базі БПЛА, а також продемонструє ключові платформи. Гості заходу зможуть познайомитися з обладнанням, послугами та побачити, як працюють дрони.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами