Комплексна агродіагностика посівів DroneUA.

October 03, 2023
Комплексна агродіагностика посівів DroneUA.
   

Дедалі більша кількість фермерських господарств використовують можливості мобільних агро лабораторій DroneUA у своїй роботі.

Крім надання інформації супутникового моніторингу, включаючи інформацію про сівозміну та відстеження змін неоднорідності полів за останні 5 років, команди операторів використовують безпілотні комплекси для оперативного картування посівних площ та визначення зон з різними рівнями вегетації. У ході робіт визначаються зони, з відмінностями в біохімічних показниках і проводиться комплексний агрохімічний аналіз поля , починаючи від діагностики ростових показників та оцінки концентрації пігментів хлорофілів та каротиноїдів, до оцінки потреб рослин у макро та мікро елементах, за 14 окремими показниками.

Дослідження доповнюються відбором проб ґрунту та комплексним агрохімічним аналізом ґрунту поля.

Фахівцями компанії розробляються індивідуальні рекомендації з огляду на особливості кожної ділянки досліджуваних полів. для аналізу береться інформація про розподіл біомаси по полю як у момент досліджень, так і в процесі розвитку рослин у попередні періоди, інформація про грунт та його розподіл. Одним із найвагоміших факторів є листяна діагностика , яка проводиться фахівцями компанії під час польових робіт InField, з використанням мобільних польових лабораторій.

Використання рекомендацій та знання інформації про ґрунт та потенціал поля дають можливість підвищити ефективність використання ресурсів до 30%

Почніть заощаджувати вже сьогодні

Починати впроваджувати інновації ніколи не було так просто , ми можемо вам допомогти з вибором техніки, навчити персонал або повністю вирішити ваші питання , пов'язані з моніторингом посівів.

Зателефонуйте нам!

(093) 457-57-57, (067) 000 22 57,

(044) 495 75 77

info@drone.ua

Revolution Slider Ошибка: слайдер із псевдонімом services4platforms не знайдено.
Можливо, ви маєте на увазі: «slider2», або «slider5», або «slide 2», або «main», або «agoservices», або «agromonitoring»
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами