АгроРинг – перший інноваційний день поля за участі XAG і DroneUA

September 13, 2023
АгроРинг – перший інноваційний день поля за участі XAG і DroneUA
   

15 липня компанія DroneUA візьме участь у першому в Україні інноваційному Дні поля “АгроРинг” від Kernel.

Це буде унікальна й безпрецедентна зустріч у форматі дискусійних поєдинків, на яких зустрінуться професіонали з різними та навіть протилежними точками зору.

На учасників чекає 4 експертних раунди, у рамках яких буде обговорено найефективніші агровиробничі кейси провідних компаній.

Співзасновник DroneUA Валерій Яковенко відкриє аграрні “поєдинки” і стане учасником раунду №1 – PROІнновації. Темою дискусії цього блоку стануть агроінновації, які варто використовувати в сільському господарстві вже зараз.

Опонентами Валерія Яковенка “по рингу” будуть засновник FarmRTK, Frendt і FlyAgData Віталій Шуберанський, спiввласник i генеральний директор AgriLab Ярослав Бойко та заступник генерального директора з інновацій ІМК Богдан Кривіцький.

Окрім динамічних та інформативних дискусій, для учасників АгроРингу буде представлено інноваційне обладнання XAG. ⠀

Ми представимо еталонне рішення для внесення засобів захисту рослин XAG XP2020 – перший в Україні агродрон, що підтвердив заявлену виробником продуктивність 18 га/год.

Також у рамках заходу відбудеться демонстрація роботизованої платформи XAG R150 – наземного робота для українських садівників.

Крім цього, наші спеціалісти познайомлять Вас із миттєвим сканером ґрунту Agrocares, що визначає основні показники грунту в режимі реального часу безпосередньо під час роботи в полі. Ми з радістю розкажемо всі деталі й опишемо поетапні процеси роботи даного рішення.

Хочете отримати персональну консультацію від провідних фахівців DroneUA безпосередньо під час АгроРингу? Заповнюйте форму, і ми зв’яжемося з Вами!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами