Агроринок шукає можливості: DroneUA став партнером Grain Storage Forum ELEVATOR-2022

August 29, 2023
Агроринок шукає можливості: DroneUA став партнером Grain Storage Forum ELEVATOR-2022
   
Компанія DroneUA взяла участь у спеціалізованому форумі Grain Storage Forum ELEVATOR-2022 у якості партнера. Головні представники українського агробізнесу зібралися 17 лютого на заході, щоб обговорити перспективи та виклики зернового ринку в прийдешньому році.

Попри складну ситуацію, в 2022 році Україна змогла відновити експорт агропродукції та знову оживити ринок. Адже головною місією вітчизняного агросектору залишається забезпечення продовольчої безпеки України та світу. І сьогодні доступ агровиробників до інноваційних ресурсоощадних технологій є надважливим: під час вирощування, збирання, зберігання та експортування врожаю.

Цьогоріч ми, як компанія-інтегратор інноваційних рішень, бачимо можливості для агрогалузі:

✔️Ресурсоощадність: рішення про проведення технологічних операцій із внесення ЗЗР і добрив прийматимуть залежно від рівня фінансової стійкості підприємства та готовності інвестувати в майбутній врожай. Однак, роблячи ставку на продовольчу безпеку, така економія має бути «розумною» та обґрунтованою. Внесення добрив агродронами – це економії пального до 95% і можливість акумулювати кошти на інші критично важливі напрямки, без втрат врожаю. Впевнені, що цей рік рівень інтеграції дронів-обприскувачів буде зростати.

✔️Енергетична незалежність. Цей блок випробувань всі бізнеси й домогосподарства прожили на власних кейсах і питання мати постійне й незалежне від центральної енергомережі живлення залишатиметься актуальним весь рік. Ба більше, у близькому майбутньому це стане трендом. Питання лише часу та готовності людей інвестувати.

«Під час війни дуже багато компаній призупинили свою діяльність, ми ж навпаки – почали посилено розвиватися, створювати нові робочі місця, адже розуміємо, що відповідаємо за надважливі напрямки, які потрібно розвивати: енергетична безпека, продовольча безпека, загальна безпека. Ми займаємося створенням ринків у цих галузях і є міжнародним гравцем, що експортує та імпортує технології, маємо багато однодумців і активних партнерів. Зокрема, за останній рік кількість наших партнерів збільшилася до 840, а загальна мережа дистрибуції для наших споживачів перевищила 3 тис. різних локацій. Але самі ми б не змогли цього зробити. Екосистему безпілотних рішень в агро створили самі сільгоспвиробники. Їх досягнення є левовою часткою нашого успіху. Завдяки їх інноваційним поглядам Україна залишилася найбільшим і найдинамічнішим гравцем на ринку робототехніки у сільському господарстві. Ми стали країною-генератором і, крім того, взяли відповідальність за власну енергонезалежність», – коментує Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA.

Динамічний формат заходу продемонстрував, що сьогодні український агроринок не просто не зупиняється у надскладних для бізнесу умовах, а невпинно прогресує, шукаючи нові шляхи розвитку та пропонуючи нові рішення задля забезпечення продовольчої безпеки та енергетичності незалежності України.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами