FarmFleet презентує передові агротехнологічні рішення на CES 2024 у Лас-Вегасі

January 09, 2024
FarmFleet презентує передові агротехнологічні рішення на CES 2024 у Лас-Вегасі
   
Українські інновації презентують на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2024 у Лас-Вегасі, що триває з 9 по 12 січня. FarmFleet – агротехнологічний стартап групи компаній DroneUA був обраний до складу української національної делегації, за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Українського стартап-фонду та UVCA (Українська асоціація венчурного та приватного капіталу), в рамках Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

FarmFleet – це технологічна онлайн-платформа та мобільний додаток Software as a Service (SaaS). Стартап встановлює інноваційні стандарти для сталого сільского господарства, використовуючи безпілотні технології.

Валерій Яковенко, співзасновник FarmFleet, зазначає: "Ми в захваті від можливості представити Україну на такій глобально визначній події. Онлайн-сервіс FarmFleet оптимізує бізнес-процеси в сфері робототехніки, дронів-обприскувачів та сільськогосподарських послуг. Наразі серед наших пріоритетів – розширення присутності за кордоном. І ми впевнено розвиваємося на нових ринках".

Запущений на початку 2022 року в Україні, FarmFleet представляє собою комплексне ERP-рішення, що об'єднує фермерів та постачальників послуг дронів. Ця зручна платформа динамічно оптимізує ресурси, логістику та послуги з управління полем в режимі реального часу, зокрема враховуючи зміни погодних умов. Інноваційний ринок дозволяє фермерам замовляти послуги, такі як захист рослин та внесення добрив, сприяючи сталому розвитку та економії коштів.

"Наша місія - створити прозорий ринок для сталого розвитку в сільському господарстві, надавати можливість малим підприємцям займатися агродрон-бізнесом, розширюючи можливості для ефективних та високоякісних сільськогосподарських операцій. Участь у такому важливому світовому заході, як CES, не лише відкриває значущі перспективи росту в Україні, але й підвищує нашу конкурентоспроможність на глобальній арені", - відмітив Володимир Гаплік, співзасновник FarmFleet.

Україна швидко зайняла лідерські позиції в інтеграції дронів у сільське господарство, випереджаючи світових конкурентів, та наразі має найбільший флот агродронів в Європі, що налічує понад 1500 одиниць цієї інноваційної техніки. FarmFleet вдало використовує цю можливість, об'єднуючи учасників ринку на єдиній платформі, що забезпечує надзвичайну ясність у керуванні бізнес-процесами.

FarmFleet представлений на стенді 61421, Venetian Expo, Hall G, Eureka Park.
Щоб запланувати зустріч, відвідайте стенд FarmFleet на CES за посиланням: https://bit.ly/FarmFleetCES
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами