Анонсуємо реєстрацію на перший вебінар від ГК DroneUA за підтримки Програми USAID Агро

September 08, 2023
Анонсуємо реєстрацію на перший вебінар від ГК DroneUA за підтримки Програми USAID Агро
   

Вже 1 листопада о 16:00 під час онлайн-зустрічі розкриємо тему економічної ефективності використання дронів-обприскувачів. Зокрема поговоримо про математику внесення ЗЗР дронами: економія пального, пестицидів та води, а також порахуємо додатково зібраний врожай та прибуток на кожному гектарі.

Валерій Яковенко, співзасновник групи компаній DroneUA, на прикладі практичних кейсів розповість про ресурсоощадні досягнення, отримані завдяки використанню інноваційних технологій обробки посівів та плодово-ягідних насаджень;

Іван Гречківський, власник Family Garden, господарства з вирощування органічної лохини, розповість, як агродрони у сезоні 2022 допомогли йому врятувати майбутній врожай лохини та зібрати понад 500 тонн ягоди.

Вебінар відбудеться в рамках спільного Проєкту «Надання послуг ММСП з використання роботизованих та безпілотних технологій».

? Участь безкоштовна. Реєстрація на вебінар за посиланням: https://forms.gle/61A3zgeyyaqR7KtWA

До зустрічі, буде цікаво!

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами