Атака дронів: освоєння європейського ринку

October 03, 2023
Атака дронів: освоєння європейського ринку
   

З початку 2016 року розпочало свою роботу нове європейське підприємство UAV.tools, засноване партнерами з України (Drone.UA) та Латвії, процес створення компанії був ініційований у травні 2015 року. Компанія була заснована на базі підприємств Rigas Dronu Fabrika та Aerial Production Services. Таким чином, вона забезпечила себе існуючою клієнтською базою та необхідним для роботи персоналом.

На новому ринку концепція надання послуг та рішень не змінилася. Як і в Україні, основні процеси сформовані навколо корпоративного сегменту, зокрема сфер сільського господарства, геодезії/топографії, видобувної промисловості тощо.

Завдання спільного підприємства – розробка нових, а також адаптація існуючих українських рішень для локальних ринків, їх продаж та технічне обслуговування. Однією з переваг UAV.Tools є можливість використання доступного українського R&D та IT ресурсу, що дозволяє позитивно виділятися серед конкурентів на Європейському ринку.

Особливим завданням є популяризація мирних безпілотних технологій у країнах Балтії.

На даний момент UAV.tools вже надає послуги та співпрацює з компаніями «Metrum», «Binders», «Getliņi EKO», найбільшими регіональними підприємствами, що працюють у сферах геодезії та кадастрових робіт, дорожнього будівництва а також іншими підприємствами та державними установами.

Виробничі потужності Європейського підприємства дозволяють проводити складання дронів, у тому числі популярних платформ PD1900 для Агро моніторингу або сканування великих майданних об'єктів, а також надавати технічне та сервісне обслуговування безпілотників. Поточні сервісні можливості UAV.tools зі сканування майданних об'єктів становлять понад 2000 га/добу.

Стратегічними завданнями сервісів UAV.tools у 2016 році є розширення сфери діяльності підприємства у країнах Балтії та Скандинавії, у перспективі – активну участь на ринках центральної та західної Європи.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами