Авторизований роздрібний магазин EcoFlow – офіційна презентація серед медіапартнерів та експертів галузі

August 29, 2023
Авторизований роздрібний магазин EcoFlow – офіційна презентація серед медіапартнерів та експертів галузі
   
Компанія DroneUA, як ексклюзивний дистриб’ютор бренду EcoFlow, першою відкриває двері енергонезалежного простору для глобальної розбудови енергоефективної системи країни, починаючи з кожної окремої сім’ї. Авторизований роздрібний магазин EcoFlow немає аналогів та стає зразком для наслідування представниками бренду по всьому світі.

Напередодні, 5 квітня, у місті Києві відбулось відкриття-презентація нового офлайн-простору EcoFlow серед медіапартнерів бренду, експертів енергетичної галузі та представників національних видань.

“Чому відкриття даного магазину відбувається саме зараз? Попит на продукцію альтернативного живлення вирівнюється, ситуація на ринку стає стабільнішою, клієнт починає думати не просто над критичним резервом електроенергії, а саме над постійною безперебійною системою для власного житла чи бізнесу. Ми відкриваємо простір EcoFlow, чим свідчимо про довгострокову присутність рішень бренду на ринку України для розв’язання глобальних соціальних проблем, енергонезалежності зокрема.” – коментує Валерій Яковенко, співвласник компанії DroneUA, офіційного дистриб’ютора бренду EcoFlow.

Простір EcoFlow пропонує широкий асортимент енергоефективних товарів, включаючи портативні зарядні станції, сонячні панелі, автономні системи енергозабезпечення та інші розумні пристрої.

“Енергетична незалежність країни розпочинається не з масштабних проєктів самої країни, а з кожного окремого громадянина, який бере на себе відповідальність забезпечити власну домівку технологіями відновлюваної енергетики та обладнанням для її накопичення та розподілення. Бренд EcoFlow є саме тим, що пропонує готові доступні рішення для кожного.“ – зазначив Станіслав Ігнатьєв, радник офісу Президента з питань енергоефективності.

Другою частиною заходу була презентація новинок 2023 року – портативного холодильника-льодогенератора Glacier, кондиціонера Wave 2 та роботизованої газонокосарки Blade. Гостям було продемонстроване швидке генерування льоду, легкість у використанні, дистанційне керування девайсами.

“Презентовані продукти EcoFlow розпочинають новий етап роботи бренду, націлений на максимальну енергетичну незалежність, автономність та якісне життя споживачів. Холодильник Glacier дозволяє не просто зберігати продукти у довготривалій подорожі, а й заряджатись напряму від сонця та функціонувати абсолютно екологічно вдома, на роботі, за містом, будь-де. В той час роботизована газонокосарка, надзвичайно розумна та самостійна, має вбудовану систему Lidar та дбає про кожну важливу вам квітку в саду, не потребує додаткових обмежувальних заходів, легко програмується та виконує свою роботу.” – розповів у презентації бренд-менеджер EcoFlow, Сергій Сілін.

Магазин EcoFlow насамперед має на меті зробити процес покупки енергоефективного обладнання безпечнішим та простішим. Відвідувачі зможуть побачити презентацію новинок, випробувати та оглянути товари бренду, отримати брендовані подарунки на офіційному відкритті вже 8-9 квітня. Магазин працює щодня з 10:00 – 19:00 за адресою: вул. Велика Васильківська, 129.

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим імпортером та дистриб’ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інші.

У структурі групи компаній функціонують власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкритий центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються на більш ніж 4 млн гектарів посівних площ України. Лише за результатами агросезону 2021 дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн га.

DroneUA входить до трійки найбільш інноваційних бізнесів в сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та до двадцятки найбільш інноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, які презентує на ринку України, та веде активну діяльність в сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також в сферах енергетики, геодезії і топографії.
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами