Безпілотні технології на виставці «Полювання та риболовля 2015»

October 03, 2023
Безпілотні технології на виставці «Полювання та риболовля 2015»
   

28.02.2015 проекти компанії Drone.UA були представлені у виставці «Полювання та риболовля 2015», де керівники напрямів поділилися інформацією про безпілотні системи та їх застосування, у тому числі і в рамках природоохоронних проектів.

Під час виставки були ініційовані питання використання платформ для боротьби з браконьєрством у лісових та рибних господарствах, а також у процесах формування доказової бази.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами