«БЕЗПЕКА 2015»

October 03, 2023
«БЕЗПЕКА 2015»
   

19.10.2015 DroneUA спільно з УкрНДІЦЗ при МНС України взяли участь у головній виставці в індустрії безпеки «Безпека 2015»

На виставці DroneUA представили системи, розроблені для радіометричного контролю, моніторингу надзвичайних ситуацій, теплового інспектування та моніторингу.

На виставці новітні розробки демонструють 143 компанії-учасниці з України, Білорусі, Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки, Туреччини — виробники та постачальники технічних систем та засобів безпеки, систем відеоспостереження, пожежної безпеки.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами