Великі оновлення від DJI – нові рішення для геодезії та топографії у DroneUA

September 14, 2023
Великі оновлення від DJI – нові рішення для геодезії та топографії у DroneUA
   

DJI представить свої новітні рішення для геодезії та картографії, а також розповість про різні сценарії застосування, в яких дрони відіграють особливо важливу роль.

У 2020 році конференц-зал DJI буде віртуальним, презентація оновлень пройде в онлайн режимі в рамках InterGeo Digital 2020
Презентація відбудеться онлайн на Intergeo Digital

А також у рамках галузевого заходу в офісі DroneUA

https://www.intergeo.digital/conference/ig20/session/5f703d1d591297b9ccac4c59

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами