#ДаримДрон : DroneUA & LANDLORD

October 03, 2023
#ДаримДрон : DroneUA & LANDLORD
   

Інноваційні технології – must have для успішного ведення Агробізнесу.

Ми хочемо, щоб дрони стали доступними і зрозумілими. Щоби кожен український фермер виходив у поле з безпілотником. Жоден клієнт DroneUA не залишає свій дрон в офісі – він працює з ним у полях щодня. Дроном має користуватися кожен!

Тому кожен, хто оформить передплату від 6 місяців на журнал LANDLORD до 6 червня 2018р. автоматично стане учасником розіграшу квадрокоптера DJI Spark. Це мініатюрний дрон, оснащений за останнім словом техніки. Інтелектуальні режими, механічна стабілізація та чудова камера – все це змусить Вас полюбити дрони так, як ми їх любимо!

Як ефективно використовувати їх у сільському господарстві, а також корисні та актуальні новини, історії успіху, огляди та рейтинги ви знайдете в журналі LANDLORD — діловий журнал про агробізнес. У виданні ми очікуємо побачити все більше матеріалів про безпілотні технології. І DroneUA всіляко готові допомагати та сприяти.

Кращі помічники агрономів — це дрони. І це не лише сам пристрій: це софт, процес навчання грамотному навчанню пілотів, впровадження в агробізнес. Це наукомісткий і складний процес, і ми говоритимемо про це.

Чому LANDLORD та DroneUA?

DroneUA — №1 у безпілотних технологіях, а LANDLORD – це найвідоміший та найперспективніший журнал про сільське господарство в особах. Разом ми зможемо доступно і в деталях розповісти про інноваційні технології кожному читачеві.

Про акцію в деталях

Щоб виграти дрон – потрібно оформити передплату на журнал на 6 або 12 місяців

  • Переможця оберемо 7 червня 2018 року о 17.00 за допомогою ресурсу www.random.org
  • Результат розіграшу опублікуємо на сайті landlord.ua
  • І сторінці https://www.facebook.com/landlord.ua/

Але це не кінець. Ми й надалі радуватимемо приємними сюрпризами.

Ловіть успіх за хвіст вже зараз!

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами