DJI Aeroscope в Україні, презентація систем безпеки та захисту від дронів для аеропортів

October 03, 2023
DJI Aeroscope в Україні, презентація систем безпеки та захисту від дронів для аеропортів
   

24.04.2018 на території ДП «УкрАероРух», відбудеться офіційна презентація DJI AeroScope : технології для організації безпеки аеропортів та відстеження польотів дронів.

З кожним днем список сфер застосування та нових професій для дронів збільшується. Водночас постає й питання безпечної інтеграції БПЛА у вже існуючі системи, інфраструктуру та суспільство. Ключовим елементом є забезпечення безпеки повітряного простору. А для цього необхідно створювати не лише правила поведінки, а й інструменти для відстеження та покарання за незаконні польоти поблизу режимних об'єктів та зон. У створення відповідних механізмів та інфраструктури зацікавлені як уряд, так і виробники. Компанія DJI готова до взаємодії та надає інноваційне вирішення питання за допомогою технології DJI AeroScope.

Опис технології

В основі технології AeroScope лежить використання вже існуючої лінії зв'язку між безпілотником та пультом дистанційного керування. Завдяки цьому відбувається збір інформації про апарат, включаючи його місцезнаходження, дистанцію до оператора, польотний маршрут, серійний номер та інші телеметричні дані. Якщо система виявить ненормальну поведінку платформи, що літає, то це дасть правоохоронним і контролюючим органам можливість використовувати отриману інформацію для відповідних дій.

Наявність інтегрованої технології AeroScope для державних регулюючих органів та органів безпеки означає можливість дистанційного відстеження та ідентифікації безпілотників. Система створює додатковий рівень безпеки, а також можливість створювати більш ефективний та повний набір механізмів реагування.

В Україні вперше відбудеться ексклюзивна презентація DJI AeroScope : технології для організації безпеки аеропортів.

Дата заходу: 24.04.2018р. об 11.00

Локація: ДП «УкрАероРух», Аеропорт, Бориспіль

За участю:

  • ДП «УкрАероРух»;
  • Державної авіаційної служби України;
  • Міжнародного аеропорту «Бориспіль»;
  • Міжнародного аеропорту «Київ»

Програма заходу:

  • Вітальне слово організаторів презентації;
  • Виступи учасників презентації;
  • Обговорення проблематики безпеки на території аеропорту;
  • Обговорення можливостей безпілотних технологій у вирішенні проблеми безпеки повітряного простору на території аеропорту.
  • Презентація технології DJI AeroScope.

Початок заходу об 11-00

Необхідні умови участі:

Акредитація для ЗМІ та відвідувачів є обов'язковою :

За електронною адресою: gogol@drone.ua або innagogol14@gmail.com телефон +380966007788.

У листі потрібно вказати ПІБ, а також номери автомобіля.

*Інформація необхідна для оформлення перепусток на територію підприємства.

Крайній термін 23.04.2018 до 17.00

До зустрічі на презентації!


Захід проходить при організації DroneUA, національного інтегратора безпілотних технологій.

Системи обладнання DJI Aeroscope надано компанією Smart Trading, офіційного імпортера DJI в Україні

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами