DJI Care Refresh DroneUA

September 28, 2023
DJI Care Refresh DroneUA
   

DroneUA запускає продаж розширених пакетів обслуговування DJI Care. Це можливість кожному почуватися безпечно використовуючи дрон і не турбується про збереження обладнання, тому що протягом року програма DJI Care від DroneUA гарантує до двох замін пошкодженого обладнання на нове.

DJI Care Refresh – це сервісний план, який забезпечує вам душевний спокій та покриває шкоду, завдану Вашому продукту DJI. DJI Care Refresh діє протягом 12 місяців і пропонує до двох повних замін за додаткову плату у випадку випадкового пошкодження Вашого продукту при звичайному використанні. Щоразу, коли ви запитуєте заміну, Ви отримуєте пристрій, який є новим або еквівалентним новому за продуктивністю та надійністю.

особливості:

До двох замін пристрою протягом року
Ви можете замінити коптер, якщо він пошкоджений водою
Комплексне покриття, у разі зіткнення чи помилки пілота
Пріоритетна підтримка щоразу, коли це необхідно
Транспортні та митні витрати за рахунок компанії (крім доставки дрону по Україні)
Придбати DJI Care Refresh можна за таких умов:

Пристрій ще на гарантії
Придбалось у Drone.UA або іншій офіційній точці продажів DJI на території України (для підтвердження необхідно мати чек товару)
Покупець пройшов верифікацію на dji.com
Пройшло не більше 48 годин після активації або пристрій ще не активовано
Вартість:

* Вартість за умови купівлі пакета обслуговування разом з дроном в офіційних магазинах Drone.UA
** Вартість пакету послуг включає обслуговування підвісу Zenmuse X7 і встановлений на нього об'єктив у момент інциденту

Компоненти для заміни:

компонент MAVIC 2 MAVIC AIR MAVIC PRO
Коптер
Підвіска/Камера
Пропелери
Акумулятор

Як активувати:

Завітайте на сторінку DJI
Введіть серійний номер дрону, код активації, який Ви придбали та персональну інформацію
Після успішної активації Ви отримаєте угоду про обслуговування на електронну адресу.

1. Чи має DJI Care Refresh міжнародне покриття?
DJI Care Refresh працює лише в межах однієї країни. DJI Care Refresh та відповідний пристрій мають бути придбані в одній країні. Якщо DJI CARE, або пристрій, придбаний в іншій країні, тоді обслуговування в Україні не здійснюється.

2. Як я можу скористатися заміною DJI Care Refresh?
За допомогою серійного номера пристрою буде виконано прив'язування до DJI Care Refresh. Ви можете звернутися до Drone.UA для заміни.

3. У разі заміни підвісу Mavic 2, чи можливе використання DJI Care Refresh?
Можливо. Послуга DJI Care Refresh дозволяє клієнту замінити підвіс Mavic 2. Одна послуга DJI Care Refresh покриває два змінні підвіси на рік.

Послуга заміни поширюється на лрон, підвіс, акумулятор та пропелери. Після заміни підвісу Mavic 2 у спеціалізованому ремонтному центрі DJI система автоматично оновить серійний номер заміненого виробу.

4. Чи можна обміняти підвіс Mavic 2 Pro на підвіс Mavic 2 Zoom за програмою обслуговування DJI Care Refresh?
Ні. DJI Care Refresh не передбачає заміну Вашого підвісу на підвіс від іншого дрону. Але є можливість подати заявку на цю послугу окремо. DJI Care Refresh замінить лише той самий підвіс, який був у вашому відповідному виробі. Наприклад, якщо ви відправите Mavic 2 Pro, ми замінимо його тільки на підвіс Mavic 2 Pro.

5. Скільки часу займає заміна?
Заміна виконується до 14 днів із моменту звернення.

6. Чи можливо купити DJI Care у Drone.UA, якщо дрон придбаний в іншому місці?
Ні не можете. Дрон має бути придбаний у Drone.UA

7. Як придбати DJI Care Refresh для мого Inspire 2?
Гарантійний план DJI Care Refresh доступний окремо для камер Inspire 2, Zenmuse X4S, Zenmuse X5S та Zenmuse X7. Якщо придбано більше однієї камери, для кожної з них можна придбати DJI Care Refresh.

Купити DJI CARE REFRESH
Придбати DJI Enterprise Shield

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами