DJI DISCOVER AERIAL UKRAINE

October 02, 2023
DJI DISCOVER AERIAL UKRAINE
   

Любите знімати фото та відео з дрона і мрієте вирости до професійного рівня? – тоді цей захід саме дляв вас! DJI та DroneUA відкривають нові горизонти бачення кадру. І ми хочемо ділитися своїми знаннями та досвідом – як отримати ідеальний кадр за допомогою дрона.

DJI Discover Aerial – це професійний майстер-клас, який назавжди змінить Ваше уявлення про аерофотозйомку.

У нас надкрутий спікер, справжній гуру аерофото і відео зйомки, який з нетерпінням чекає зустрічі з Вами.

Сергій Рістенко — відомий український фотограф, закоханий у вуличну фотографію. Свої неймовірні кадри митець ловить майже щодня, і вже понад 26 тисяч фолловерів споглядають їх у Instagram. Сергій також є частиною Radiocative Films, одного з найкращих продюсерських центрів у світі, із безліччю нагород та відомих робіт, таких як реклама Apple Watch, знята в Україні

Як вибрати «свій» дрон, знайти ідеальну локацію і час зйомки. Нюанси роботи з налаштуваннями та тест-драйв дронів – про все це та набагато більше будемо говорити на DJI Discover Aerial.

Під час демонстрації та навчання ми познайомимо Вас з останніми моделями дронів DJI. Для кожного учасника майстер-класу ми також готуємо подарунки та бонуси від компанії-організатора.

Програма DJI Discover Aerial Ukraine

10:30 -11:00 Реєстрація гостей

11:00 – 11:03 Відкриття майстер-класу.

11:04- 11:14 Презентація Mavic 2

11:15 -12:00 Майстерність аерофотозйомки. Сергій Рістенко

12:00 – 12:10 Кава-брейк

12:11 – 12:56 Майстерність аерофотозйомки. Сергій Рістенко

12:57 -13:14 Питання- відповіді

13:14 -15:00 Майстерність аерофотозйомки. Практика

Участь у DJI Discover Aerial безкоштовна, за попередньої реєстрації

Реєстрація тут: https://goo.gl/forms/Erp093zTxOb3sO163 

Приєднуйтесь до сім’ї DJI в Україні. Та прокачайте власні скіли в аерофотойзомці.

СУБОТА, 15 грудня

ВДНХ, 21 павільйон (PANDORA Creative HUB)

З 11:00 до 15:00

Партнер: Компанія DroneUA – офіційний імпортер DJI, національний інтегратор безпілотних технологій в Україні.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами