DJI Discover Aerial в Україні

October 02, 2023
DJI Discover Aerial в Україні
   

15-го грудня 2018 року в Україні відбувся професійний майстер-клас DJI Discover Aerial Ukraine. Організатори заходу — офіційний імпортер DJI в Україні, компанія DroneUA та компанія -партнер Smart Trading.

 

Результати DJI Discover Aerial Ukraine

На майстер-класі відвідувачі отримали нові професійні знання та навички з аерофотозйомки.

Разом з пілотами DroneUA відпрацювали на практиці нюанси роботи з налаштуваннями дрона та отримали новий досвід пілотування дрона. Отримали детальні консультації щодо влучного вибору локації, ракурсів для зйомки на поради в роботі з БПЛА в специфічних погодних умовах та ситуаціях.

Гості DJI Discover Aerial вислухали рекомендації спікерів, професіоналів безпілотних технологій, а також поради офіційних імпортерів DJI в Україні, компанії DroneUa та Smart Trading.

Демонстрація і навчання відбулося з використанням дронів серії про. Включаючи Phantom Inspire та Mavic 2. Учасники майстер-класу познайомились з останніми моделями дронів DJI. Кожен отримав спеціальні подарунки та бонуси від компанії-організатора. А також, за чашкою кави з круасаном, змогли поспілкуватися з профі аерофотозйомки.

У заході взяли участь фотографи оператори, режисери та представники та медіа з різним досвідом роботи з безпілотної технікою. В результаті майстер-класу DJI Discover Aerial відвідувачі отримали детальну уяву про те, як домогтися найкращих результатів фото і відео при зйомці за допомогою дронів. А також дані фахові поради щодо вибору моделі дрона для роботи і експертні думки наших лекторів.

Наш спікер

Сергій Рістенко — відомий український фотограф, закоханий у вуличну фотографію. Свої неймовірні кадри митець ловить майже щодня, і вже понад 26 тисяч фолловерів споглядають їх у Instagram. Сергій також є частиною Radioaktivefilms, одного з найкращих продюсерських центрів у світі, із безліччю нагород та відомих робіт, таких як реклама Apple Watch, знята в Україні

Організатори DJI Discover Aerial Ukraine

Організатори заходу- національний інтегратор безпілотних технологій в Україні – DroneUA та офіційний імпортер DJI в Україні, компанія Smart Trading, за підтримки PANDORA Creative HUB.

Як пройшов зимовий майстер-клас в Україні дивіться у нашому фотозвіті.

І до зустрічі на наступному DJI Discover Aerial Photography.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами