DJI Enterprise Roadshow Ukraine

September 28, 2023
DJI Enterprise Roadshow Ukraine
   

Вперше в Україні відбудеться DJI Enterprise Roadshow. Це перший із серії заходів DJI в Україні, в рамках яких буде представлено спеціалізовані безпілотні рішення для різних аспектів бізнесу. Останні новинки техніки DJI, найкращі рішення для індустрій, практичні кейси та приклади успішного застосування на ринку – все це чекає на вас вже 4-го вересня. Це найважливіший захід безпілотної індустрії в Україні.

Це офіційний захід, який проводиться DJI, партнером та організатором виступає DroneUA – офіційний імпортер та дистриб'ютор технологій DJI, Dji Enterprise та DJI Agriculture в Україні.

Кількість місць для учасників обмежена, реєстрація обов'язкова, захід відкритий тільки для представників компаній. Для приватних осіб можливість відвідування заходу не є доступною.

https://forms.gle/DbGcGU4eGC7rGSNQ7

0" marginheight="0">Loading…
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами