DJI покаже свої новітні розробки на AgroComplex

September 28, 2023
DJI покаже свої новітні розробки на AgroComplex
   

Компанія DJI вперше бере участь на агровиставці AgroComplex 2019, яка відбудеться 29 жовтня 2019 року на території МВЦ. Більше 18000 гостей виставки зможу відвідати стенд DJI, найбільшого виробника дронів у світі та лідера на ринку цивільних безпілотних технологій.

Стенд компанії DJI буде представлений напрямками DJI Enterprise та DJI Agriculture, а відвідувачам будуть представлені сільськогосподарські дрони найсучасніших поколінь.

DJI візьме участь у тематичному спецпроекті IT-Corner, присвяченому сучасним цифровим технологіям та digital рішенням для агробізнесу, у вигляді ексклюзивного стенду, а також візьме участь у діловій програмі бізнес-форуму.

DJI представить на виставці безпілотних літальних апаратів свої новітні розробки для цивільного сектору: компактні професійні дрони Mavic 2, універсальні безпілотники серії Matrice 200, що погодилися, і унікальні сільськогосподарські дрони Agras T16. Всі вони вже отримали високі оцінки не тільки під час тестових польотів, а й у ході практичного застосування поліцейськими, рятувальниками, вченими та іншими фахівцями.

У рамках AgroComplex 2019 також відбудеться презентація нового флагманського сільськогосподарського дрону компанії – Phantom 4 Multispectral.

Компанія DJI представлена на агровиставці за підтримки DroneUA, національного імпортера та дистриб'ютора технологій DJI в Україні.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами