DJI Terra вже у DroneUA

October 02, 2023
DJI Terra вже у DroneUA
   

DJI представляє DJI Terra для зйомки, візуалізації та аналізу даних, отриманих з дронів
Програмне забезпечення для 3D-моделювання та картографії допомагає аналізувати дані та приймати рішення

28 березня, 2019 р. – Компанія DJI, провідний виробник цивільних безпілотних літальних апаратів та камер для них, представила сьогодні DJI Terra, нове програмне забезпечення для перетворення отриманих за допомогою дрону даних у цифрові 3D-моделі та карти для спрощення процесів аналізу та прийняття рішень. DJI Terra дозволяє підприємствам та організаціям використовувати технологію дронів DJI для зйомки, візуалізації та аналізу аерознімків у різних сферах: громадській безпеці, будівництві, інфраструктурі, сільському господарстві та кіновиробництві.

«DJI продовжує розробляти доступне апаратне та програмне забезпечення для допомоги організаціям в оптимізації робочих процесів за допомогою безпілотних технологій та досягнення високих результатів у сфері їх діяльності, – відзначив директор відділу роботи з підприємствами в Європі DJI Санні Ляо (Sunny Liao). – DJI Terra є універсальним рішенням для створення карт і моделей, завдяки якому можна легко використовувати дані з дронів для різних цілей: від створення карт місця дорожньо-транспортної пригоди та візуальної перевірки інфраструктури до картографування сільськогосподарських полів та моделювання будівельних майданчиків.

Автоматичне планування маршруту та отримання даних

Пілоти комерційних дронів можуть швидко створювати маршрути польоту в DJI Terra, вибравши одну з опцій в залежності від виду ділянки або об'єктів, карти або 3D-моделі, яку вони планують створити. Подано три типи завдань:

• Територіальне планування (Area) – Встановлення меж польотної зони на карті для швидкого зйомки ділянки. DJI Terra автоматично створює ефективні опції побудови маршруту польоту залежно від вибраної ділянки.

• Точки маршруту (Waypoint) – Створення маршрутів польоту на ділянці або навколо об'єктів за допомогою точок і таких параметрів, що настроюються як висота літального апарату, швидкість, напрямок, нахил стабілізатора і кут огляду. Для складних завдань, які потребують більш точних результатів, застосовуйте тривимірну візуалізацію польоту для розробки та симуляції процесів з використанням існуючих 3D-моделей.

• Нахил камери (Oblique) – Отримання великих даних завдяки кільком польотам по одному маршруту. При кожному польоті кут нахилу камери автоматично регулюється для зйомки нових деталей та отримання детальної 3D-моделі об'єкта під різними кутами огляду.

Картографія в реальному часі та створення деталізованих 3D-моделей

Завдяки можливості створення карт у реальному часі DJI Terra дозволяє пілотам дронів швидко згенерувати 2D-ортомозаїку площі, де відбувається політ. Це чудово підходить для завдань, у яких ситуаційна поінформованість є дуже важливою, і рішення повинні прийматися за хвилини. DJI Terra здатне швидко обробляти дані та створювати якісні та реалістичні проекції будь-яких ділянок та об'єктів через реконструкцію деталізованих 2D-ортомозаїк та 3D-моделей. Це застосовується для відновлення подій дорожньо-транспортних пригод, відстеження будівельних проектів або проведення великомасштабних інспекцій інфраструктури на мостах та дорогах.

Аналіз даних легко

Окрім створення карт та моделей DJI Terra допомагає користувачам аналізувати дані та отримувати миттєве уявлення про об'єкт завдяки інформації про відстань, площу та обсяг. Можливість редагування анотацій користувачами покращує повідомлення та звітність під час роботи над проектами. Користувачі можуть отримати детальне уявлення про кожен знімок, який використовується для створення моделі, щоб визначити місцезнаходження та виділити важливі елементи. Це необхідно для проведення детальних інспекцій ділянки та відновлення подій дорожньо-транспортних пригод.

Програмне забезпечення сумісне з усіма моделями дронів серії DJI Enterpise, а також із серією дронів Phantom 4

Придбати DJI Terra та пройти навчання з використання можна у DroneUA, офіційного імпортера та дистриб'ютора DJI в Україні, партнера DJI Enterprise

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами