Drone Day Photography

October 02, 2023
Drone Day Photography
   

24 листопада у рамках фотомарафону Pandora Creative HUB відбудеться майстер-клас Drone Day Photography. Відвідувачі зможуть отримати навички аерофотозйомки разом з пілотами DroneUA, вислухати рекомендації видатних спікерів професіоналів безпілотних технологій, а також взяти участь у презентації нового безпілотного інноваційного обладнання та познайомиться з новими моделями дронів.

Організатор заходу світовий виробник дронів DJI та офіційний дистриб'ютор DJI в Україні, компанія Smart Trading.

Адреса: ВДНГ, 21 павільйон ( зал BLOGGER)

Програма майстер-класу

Майстер клас складається з двох частин — лекційної та практичної.

11:15-12:00 Февзі Аметов, презентація DJI Mavic 2

12:00 — 13:00 Дмитро Следюк, основи аерофотозйомки. Як заробляти на контенті.

13:00 — 14:00 Основи аерофотозйомки. Практика.

У рамках фотомарафону представники компанії DroneUA проведуть майстер-класу в останній новинці з лінійки DJI – дроном Mavic 2.

Спеціально запрошений лектор – відеооператор 20-ти річним досвідом роботи та професіонал аерофотозйомки, Дмитро Следюк поділиться секретами як працювати з контентом та як заробляти на знімках зроблених із дрону.

Після практичної частини всі учасники майстер-класу зможуть закріпити знання на практиці. І за допомогою пілотів компанії DroneUA повчиться основ аерофотозйомки.

Демонстрація та навчання буде проходити з використанням кількох дронів DJI.

Також протягом 2-х днів фотомарафону діятиме спеціальна демозона, де всі відвідувачі заходу зможуть познайомитися з останніми новинками техніки DJI — світового лідера на ринку дронів.

Організатори заходу — офіційний імпортер DJI в Україні, компанії Smart Trading, національний оператор DroneUA, за підтримки фотостудії PANDORA

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами