Drone.UA на агропромисловій виставці AgroExpo

October 03, 2023
Drone.UA на агропромисловій виставці AgroExpo
   

Drone.UA – учасник міжнародної агропромислової виставки AGRO-EXPO 2016, що проходитиме у місті Кропивницький (Кіровоград) з 29 вересня по 1 жовтня.

На виставці будуть представлені всі напрямки сільгосп-бізнесу, а також пов'язані з ними сфери, такі як будівництво, енергетика, екологія, логістика, переробка. Свої експозиції представлять провідні світові виробники сільськогосподарської техніки та добрив, рослинництва та тваринництва. Завдяки власному полігону в 6 Га, гості отримають можливість оцінити в роботі представлені зразки техніки та технологій, у тому числі й безпілотні літальні апарати (БПЛА) виробництва Drone.UA.
Наші фахівці розкажуть про тренди 2017 року, технології, які вже використовують клієнти по всій Україні, допоможуть у виборі послуг, обладнання та програмного забезпечення під ваші задачі. спеціалістів.
Для призначення зустрічей та персональних консультацій прохання зв'язуватися з нашими менеджерами за телефоном +38 (067) 5018468

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами