Drone.UA стала членом асоціації AgTech Ukraine

October 03, 2023
Drone.UA стала членом асоціації AgTech Ukraine
   

Компанія Drone.UA, провідний український інтегратор безпілотних технологій, стала членом асоціації AgTech Ukraine.

Участь в Асоціації дозволяє використовувати комплексний підхід під час роботи з керівниками та фахівцями комерційних організацій. Це дає можливість взаємодіяти з ринком, використовуючи спільні можливості членів Асоціації для більш успішного ведення бізнесу.

Крім того, Асоціація планує проводити роботу із залучення інтелектуальних, фінансових, організаційних та інших ресурсів для найкращої реалізації інтересів її членів, щодо організації інформаційної, консультативної та методичної допомоги членам Асоціації.

Раніше експерти Drone.UA брали участь у першому триденному хакатоні, спрямованому на пошук та розробку високоефективних технологічних рішень в аграрному бізнесі. Хакатон було проведено у Тернополі 18-20 вересня 2015 року за підтримки Тернопільської Міської Адміністрації та корпорації Агропродсервіс.

Організаторами заходу виступили:

  • Стартап інкубатор «Континіум» — https://www.itcontinuum.com.ua/
  • Digital Future — https://digital-future.org/
  • InVenture Investment Group — https://inventure.ua/
  • eMagicOne — https://emagicone.com

Для довідки:

Drone.UA – провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність в аграрній сфері, у сфері енергетики та нафтогазової промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Безпілотники Drone.UA використовуються на понад 1.5 млн гектарів посівних площ України.

Асоціація AgTech Ukraine створена у жовтні 2015 року. Метою створення Асоціації є консолідація зусиль щодо просування на зовнішніх ринках конкурентоспроможної продукції українських компаній, злиття наукового та виробничого потенціалу України для створення програмного забезпечення та технічних рішень, що відповідають міжнародним стандартам, а також умов для подальшого розвитку цієї галузі.

>
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами