Drone.UA взяли участь у другому фестивалі винахідливості та технологій Maker Faire

October 03, 2023
Drone.UA взяли участь у другому фестивалі винахідливості та технологій Maker Faire
   

Drone.UA взяли участь у другому фестивалі винахідливості та технологій Maker Faire, який пройшов 14.11.2015 на території ВДНГ.

Подія є частиною міжнародного проекту Maker Faire, майданчика для спілкування винахідників та новаторів, які створюють щось своїми руками. Drone.UA взяли участь як високотехнологічний проект smart city-зони з презентацією розробок у сфері безпілотних технологій для промислових напрямків використання дронів.

Перший Ярмарок Maker Faire був проведений у Сан-Франциско у 2006 році. Практично з перших днів вона стала дуже популярною серед американців, у 2014 флагманські ярмарки в Нью-Йорку та Сан-Франциско зібрали 215 тисяч безпосередніх учасників.

До 2015 року під торговою маркою Make пройшло 120 незалежних івентів у форматі Mini та 14 великих ярмарків по всьому світу, включаючи Токіо, Рим, Осло, Сідней, Гонконг.

Детальніше про фестиваль.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами