Drone.UA на MiningWorld Ukraine

October 03, 2023
Drone.UA на MiningWorld Ukraine
   

Компанія Drone.UA бере участь у виставці гірничодобувної галузі Mining World Ukraine «Надра України: актуальні проблеми розвитку», де провідні зарубіжні та національні компанії представлять останні розробки та обладнання, спеціальні технології та рішення у сфері видобутку та переробки корисних копалин. Виставка пройде 12-14 жовтня 2016 року, Київ ЕкспоПлаза.

У програмі виставки розглянуть питання застосування інформаційних технологій під час проведення експертизи геологічних проектів, досвід використання геоінформаційних систем під час управління гірничими роботами.

На стенді Drone.UA пройде презентація дронів для роботи в кар'єрах, а також – програмного продукту Pix4D, який дозволяє створювати карти місцевості, ортофотоплани та 3D моделі.

Всі бажаючі зможуть спробувати себе як пілота дрона, а також відчути переваги технології доповненої реальності, використовуючи шоломи віртуальної реальності.

У рамках виставки, за сприяння Міністерства екології та природних ресурсів України відбудеться форум «Надра України: актуальні проблеми розвитку» — найбільша українська спеціалізована виставка гірничодобувної галузі. Провідні закордонні та національні компанії представлять останні розробки та обладнання, спеціальні технології та рішення у сфері видобутку та переробки корисних копалин.

Для участі у презентації – Залишіть будь ласка заявку на info@drone.ua

Для організації зустрічей та заходів телефонуйте за номером: +38 (093) 457-57-57

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами