Drone.UA на AgroForum 2016

October 03, 2023
Drone.UA на AgroForum 2016
   

Агрофорум 2016 – XIII міжнародна агропромислова виставка, що відбулася 8-10 листопада у Києві, МВЦ. На стенді Drone.UA були представлені дрони, літакові та мультироторні платформи для моніторингу посівів, програмне забезпечення Pix4D для створення карток на основі отриманих знімків та ортофотопланів місцевості, а також метеостанції та обладнання для управління сільськогосподарською технікою.

Оскільки формат виставки охоплює все без винятку напрямки сільгоспбізнесу, дуже широке коло відвідувачів отримало можливість познайомитися з технологіями Drone.UA. Вирощування сільгоспкультур – фундамент для інших напрямків бізнесу, таких як тваринництво, молочна промисловість, тому технології Drone.UA є особливо актуальними для вертикально-інтегрованих холдингів, які виконують повний цикл виробництва продукції. А можливість проведення топографічних досліджень і створення ортофотопланів території зацікавили представників компаній, які планують будувати та розширювати свій бізнес. Drone.UA -ndash; провідний інтегратор безпілотних та IT технологій у сільгосп галузі на ринку України, який надає кінцевому споживачеві продукти: набори інструментів для збирання для досягнення максимальної врожайності. Саме тому, на цей стенд ми презентували рішення наших партнерів: метеостанції МетеоТрек і рішення від eFarmer – системи паралельного керування для техніки. Серед заходів ділової програми — семінар представників країн Східного Партнерства та ЄС «Сприяння впровадженню наукових досягнень в інновації в агропромисловій сфері», який показує важливість інновацій та необхідність їх використання у сучасному бізнесі. Це забезпечує економію енергоресурсів, посівних матеріалів, підвищення врожайності ефективності підприємств.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами