Drone.UA на InterAgro 2016

October 03, 2023
   

Drone.UA – учасник найбільшої цьогорічної агро виставки — InterAgro 2016, у спеціальній зоні Agtech – центрі інновацій та технологій.

Відвідувачі виставки цікавилися нашими платформами та новими послугами у сфері моніторингу, такими як моніторинг озимих посівів, модифікованими спектральними камерами та камерами власного виробництва, хмарними технологіями та програмним забезпеченням для обробки даних та складання карт Pix4D, які підходять як для підприємств з невеликим земельним банком (до 10 тис. га), так і для великих агрохолдингів. На нашому стенді з прицілом вже наступного сезону були представлені платформи для обробки посівів: DJI Agras, і модуль Triho (для внесення трихограми), останні розробки у сфері агромоніторингу полів (на базі дронів PD 1900, DJI Phantom, Inspire), а також найочікуванішу новинку цього року – DJI Mavic! Наші клієнти та партнери оцінили компактність та зручність використання нового дрона для оперативного моніторингу посівів, і ми задоволені.

Інтерес до технологій Drone.UA виявляли не лише вітчизняні агровиробники, а й закордонні підприємства та корпорації.

Масштаб виставки цього року вражає: 30 тис. квадратних метрів, понад 300 учасників з 20 країн світу та 20 тисяч відвідувачів! Виробниками Франції, Німеччини та Ізраїлю було презентовано національні експозиції. Це ще раз наголошує, наскільки міжнародному бізнесу цікава робота в Україні, і які величезні перспективи відкриваються для українських сільгоспвиробників.

У рамках виставки відбувся запуск інтерактивного майданчика «ІнтерАгроДебати». Ця інновація стала платформою для спілкування провідних експертів аграрного ринку, керівників та фахівців сільгосппідприємств на аграрні теми.

Виставка пройшла за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України на чолі з міністром Тарасом Кутовим, посольства Франції в Україні, міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини, Українського клубу аграрного бізнесу.

Бажаємо нашим клієнтам та партнерам урожайного року!

Дякую Журнал

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами