Drone.UA серед основних українських експортерів

October 03, 2023
Drone.UA серед основних українських експортерів
   

Компанія DroneUA була розміщена на сторінках каталогу основних українських експортерів, тепер інформацію про нашу компанію та дрони українського виробництва для цивільних галузей можна отримати у 84 посольствах по всьому світу.

Дякую Міністерству економічного розвитку та торгівлі України, ДП «ДержЗовнішІнформ», а також Асоціацію приладобудівників України та CTA Economic & Export Analysis ltd.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами