Drone.UA в ТОП 20 найінноваційних підприємств України за версією Forbes

October 03, 2023
Drone.UA в ТОП 20 найінноваційних підприємств України за версією Forbes
   

Компанія Drone.UA увійшла до ТОП 20 найінноваційних підприємств України за версією Forbes, разом з такими підприємствами як ПриватБанк, Південмаш, Нова Пошта, Миронівський Хлібопродукт, Фармак, Укроборонпром тощо

Для оцінки рівня інноваційності українських компаній Forbes використав експертний метод аналізу. Рейтинг інноваційних компаній формувався на базі обліку думок компаній та науково-освітніх організацій, які володіють неабиякою експертизою у сфері інновацій та аналізу ринків.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами