Як пройшов майстер-клас DroneUA з 3D моделювання

October 03, 2023
Як пройшов майстер-клас DroneUA з 3D моделювання
   

20 квітня в рамках DroneDay пройшов майстер-клас компанії DroneUA з 3D моделювання.

Захід організовано спільно DroneUA та Need For Fly, за підтримки Pix4D, DJI та компанії SmartTrading, офіційного дистриб'ютора DJI в Україні.

Під час заходу виступили Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA та Тетяна Кондратенко, керівник з проектів геодезії та топографії у DroneUA.

Були розкриті теми щодо застосування безпілотних технологій у дослідницьких цілях у різних сферах застосування, а також використання програмного забезпечення Pix4D для обробки даних із дронів та побудови 3D моделей. Компанія DroneUA показала реальні кейси та поділилася досвідом виконаних робіт.

Це був перший професійний захід DroneDay, але планується ще серія подібних зустрічей. Наступний DroneDay буде вже міжнародним — International DroneDay планується 6 травня.

Дивіться фотозвіт про те, як пройшов DroneDay: створення 3d моделей за допомогою дронів.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами