DroneDeploy та DroneUA – важливі оновлення червня

October 02, 2023
DroneDeploy та DroneUA – важливі оновлення червня
   

У першій половині 2019 року DroneDeploy вже обслуговує понад 5000 клієнтів, які забезпечують 400 000 робочих місць у більш ніж 180 країнах світу. В Україні DroneDeploy доступний для всіх клієнтів DroneUA та у дилерській мережі Smart Trading.
У першому кварталі 2019 року було здійснено великий стрибок уперед завдяки появі нових режимів польоту, глибшому аналізу та розширенню можливостей для підприємств.
DroneDeploy став справді комплексним рішенням для всієї програми безпілотників підприємств.

Drone Operations Suite

Управління будь-яким великим проектом раніше було складним процесом. Великомасштабні безпілотні місії вимагали поглиблених командних тренінгів з різних інструментів та робочих процесів.
Зараз DroneDeploy випускає набір можливостей, які дозволяють виконувати операції з дронами для компаній будь-якого масштабу

З новими зведеними журналами польотів співробітники можуть автоматично збирати всю інформацію про польоти. Користувальницькі попередні контрольні чеклісти гарантують, що персонал дотримується стандартних робочих процедур. Використовуючи чек аркуші перед вильотами, підприємства можуть підвищити якість збору даних та мінімізувати ризик аварій дронів, пошкодження майна чи небезпеки для людей на кожному об'єкті.

З новими зведеними журналами польотів співробітники можуть автоматично збирати всю інформацію про польоти. Користувальницькі попередні контрольні чеклісти гарантують, що персонал дотримується стандартних робочих процедур. Використовуючи чек аркуші перед вильотами, підприємства можуть підвищити якість збору даних та мінімізувати ризик аварій дронів, пошкодження майна чи небезпеки для людей на кожному об'єкті.

Журнали польотів фіксують всю польотну активність та забезпечують повну видимість усієї програми безпілотників автоматично – пілотам не потрібно виконувати жодних зайвих кроків для запису своєї роботи. У кожному докладному звіті про політ вказуються параметри польоту, швидкість та максимальна висота польоту, у тому числі дані про траєкторію польоту безпілотника.

Крім того, за допомогою панелі керування журналами польотів можна фільтрувати дані за датою, пілотом та проектом, щоб відстежувати продуктивність.

Нагляд за пілотом та сертифікацією обладнання є важливою частиною забезпечення того, щоб програма безпілотних літальних апаратів на підприємстві відповідала всім державним нормам. У програмі легко переглядати, хто має оновити свою сертифікацію, і чия сертифікація закінчилася. Реєстрація дронів відстежується, що дозволяє бачити будь-який дрон або батарею, яка використовувалася Вашою командою.

Зберігаючи всю цю інформацію на одній платформі, підприємство може знати будь-які потенційні проблеми безпеки або відповідності вимогам.

Оцінка та подання заявки на дозвіл повітряного простору також є важливими для безпечного польоту в контрольованому повітряному просторі. Інтеграція DroneDeploy з Airmap дозволяє клієнтам переглядати всі рекомендації щодо повітряного простору для запланованих рейсів і, при необхідності, вимагати дозволу LAANC.

Повний збір даних

Літайте куди завгодно, захоплюйте все, що завгодно за допомогою ручних польотів
DroneDeploy виконує більше 80 000 автономних місій щомісяця, автоматично обробляючи та зберігаючи карти, 3д моделі, відео, панорами та фотографії. Автоматизовані місії дозволяють будь-якому співробітнику підприємства легко літати та збирати аерофотознімки, але також визнаємо потребу в ручному польоті, щоб виконувати додаткові завдання.

У цьому релізі DroneDeploy надано доступ до Manual Flight! Літайте та записуйте фотографії та відео вручну. Тепер ви можете все з DroneDeploy.

Оцінка та подання заявки на дозвіл повітряного простору також є важливими для безпечного польоту в контрольованому повітряному просторі. Інтеграція DroneDeploy з Airmap дозволяє клієнтам переглядати всі рекомендації щодо повітряного простору для запланованих рейсів і, при необхідності, вимагати дозволу LAANC.

Earthworks

Вести проекти відповідно до графіка, повідомляти про хід робіт та ефективно керувати логістикою
Будівельні роботи пов'язані з підготовкою будівельного майданчика – це одна з найневизначеніших і найдорожчих частин будь-якого будівельного процесу, яка часто може призвести до затримок та перевитрати коштів. Раніше дуже важко було оцінити, скільки землі потрібно перемістити і скільки часу це займе. Чи то нові роботи з проекту, чи відстеження ходу робіт, які вже ведуться.

Можливості Earthworks компанії DroneDeploy дозволяють швидше та простіше, ніж будь-коли, точно виміряти роботи, необхідні для досягнення остаточного результату, що дозволить вести проекти відповідно до графіка та регулярно інформувати власників про процес.
Замість того, щоб візуально спостерігати за прогресом у полі чи тижнями очікування, поки ваша команда розробників порівнює дані зйомки з планами сортування, можливості вирізування/заповнення DroneDeploy дозволяють візуалізувати та точно визначати розмір насипів.
Ці нові можливості також допоможуть гірничодобувним компаніям планувати видобуток, відслідковувати роботи на видобувних підприємствах і — у поєднанні зі звітом про запаси DroneDeploy — керувати запасами на місці для оптимізації виробництва та скорочення списань.

3D вимірювання та анотації

Тепер ви можете переглядати, редагувати та створювати анотації в 3D, які включають вимірювання маркерів, ліній, площі та обсягу. З легкістю порівнюйте обсяги та висоти запасів у 3D, щоб більш точно виміряти запаси та зрозуміти зміни у запасах чи переміщенні землі.

Радіометричний функціонал

Незалежно від того, чи шукаєте ви несправне електрообладнання або теплові втрати, радіометричні тепловізійні знімки можуть допомогти швидше виявити проблеми, щоб виправити їх до того, як вони стануть більш небезпечними та дорогими.

Тепер, коли Ви знімаєте та обробляєте радіометричні теплові зображення в DroneDeploy, Ви можете налаштувати свою радіометричну теплову візуалізацію та перевірити температуру в точці, щоб знайти не тільки відносні гарячі та холодні точки, але й визначити області, що знаходяться за межами очікуваних робочих умов. Чи не впевнені, що викликає гарячу чи холодну точку? Можна легко порівняти теплову карту з візуальною картою спектра визначення проблеми.

Заощаджуйте час за допомогою автоматизації

Обмін даними між інструментами, які використовують Ваші команди, може бути дуже трудомістким. Ось чому DroneDeploy представляє автоекспорт.

За допомогою автоматичного експорту ви можете налаштувати експорт один раз для проекту та бути спокійним, знаючи, що Ваші останні оброблені картки автоматично генеруватимуть потрібні файли з правильними параметрами, наприклад, кодами EPSG.
Зробіть ще один крок вперед в автоматизації, інтегрувавшись зі знайомими програмами, такими як Bluebeam, PlanGrid та OneDrive, для автоматичної синхронізації останніх карток з потрібними розташуваннями в каталогах файлової системи.
Вимкніть ручну роботу та збільште продуктивність за допомогою автоматичного експорту.
Підтримка нових дронів
Dronedeploy та DroneUA також раді повідомити, що додали підтримку ще двох дронів: Mavic 2 Enterprise Dual та Matrice серії 200/210 V2.
Mavic 2 Enterprise Dual обладнаний як тепловізором FLIR, так і RGB. Один політ з DroneDeploy згенерує як теплову, так і ортомозоїчну карту. Ви також можете використовувати DroneDeploys Thermal Live Map з цим дроном (доступно для корпоративних облікових записів).

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами