DroneDeploy тепер на ринку України

October 03, 2023
DroneDeploy тепер на ринку України
   

Компанія DroneUA стала партнером DroneDeploy і тепер програмне забезпечення доступне на ринку Східної Європи для дилерської та партнерської мережі.

Що тепер є для українського користувача:

  • Професійна консультація

Українські клієнти отримають високий рівень технічної та інформаційної підтримки програмного забезпечення DroneDeploy. У компанії DroneUA можна як придбати продукт, так і пройти консультацію щодо його застосування.

  • Навчання з різних напрямків

Побудова карт та 3d моделей застосовується у різних галузях, де є свої особливості. І кожен напрямок, чи то сільське господарство, чи будівництво заслуговує на окрему увагу і має свої особливості. Тепер в Україні можна пройти навчання та познайомитися з DroneDeploy у розрізі обраної галузі.

  • Обробка даних для клієнтів

Особливо важливим етапом співпраці є використання алгоритмів DroneUA з обробки даних для клієнтів, які можна використовувати в особистому кабінеті клієнтів DroneDeploy у своїй роботі.

  • Інтеграція DroneDeploy в українські безпілотні технології

DroneDeploy стає одним із програмних продуктів, який використовується при розробці та створенні українських безпілотних комплексів. Тепер літак PD1900 доступний вже з встановленими модулями зв'язку з хмарною системою DroneDeploy.

За додатковою інформацією та консультацією щодо програмного продукту можна звернутися до компанії DroneUA.

Звертайтеся до DroneUA за безкоштовною консультацією!

(093) 457-57-57, (067) 000 22 57, (044) 495 75 77.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами