DRONES ARE GOOD: 4-ий міжнародний день дронів відсвяткують в Україні!

October 03, 2023
DRONES ARE GOOD: 4-ий міжнародний день дронів відсвяткують в Україні!
   

International Drone Day – об'єднує любителів дронів у всьому світі, 5 травня він знову відбудеться в Україні.

Кількість дронів з кожним днем все більше, безпілотні технології розвиваються і вже застосовуються в багатьох галузях — від відеозйомки до рятувальних робіт, інспектування стратегічних об'єктів, моніторингу полів та промисловості.

Ви згодні, що Drones are good?!— це офіційний девіз Міжнародного дня дронів! Він був заснований Сарою та Девідом Оніл із знаменитого “That Drone Show» 2015 року.

«Беспілотні технології можуть бути одним із стимулів нашої економіки, створюючи робочі місця, такі необхідні зараз. Drones Are Good! » — відзначає Сара Оніл.

Щорічно по всьому світу збираються команди, щоб відзначити день і показати, що дрони можна і потрібно використовувати в благих цілях. У 2017 році ініціативу підтримали понад 150 тисяч пілотів у всьому світі.

«Дрони вже стали повноцінною частиною нашого життя, ми бачимо їх щодня, і дуже важливо, щоб ми всі розуміли, що дрони – це в першу чергу мирні технології. Саме тому DroneUA вже вчетверте проводить International Drone Day в Україні, об'єднуючи операторів БПЛА з усієї країни”, - стверджує Валерій Яковенко, співзасновник DroneUA

Україна приєднується до глобального руху вчетверте. Минулого року Міжнародний день дрону відзначали у Чернігові. У заході було відзначено понад тисячу учасників з усіх кінців країни. Від Одеси до Закарпаття, від хобістів до провідних київських розробників безпілотних систем, що працюють на сході.

 

Важливо:

  • Основне завдання International Drone Day – показати дрони та їх можливості з мирного боку
  • 150 команд взяли участь у 50 країнах
  • Захід — відкрито та доступно для відвідувачів та преси

Організаторами події виступають: DroneUA, Ukrainian Association of DroneRacing, за підтримки офіційного імпортера DJI в Україні — компанії Smart Trading.

Ви познайомитеся з безпілотною технікою, візьмете участь у гонках і весело проведете час. Захід відкрито як для любителів, так і для професіоналів та компаній-представників безпілотної техніки.

Drones are good! Приходьте в цьому переконатись!

Як ми відзначили International Drone Day минулого року - дивіться у фотозвіті.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами