Важливі події Drone.UA у листопаді

October 03, 2023
Важливі події Drone.UA у листопаді
   

Попереду листопад, отже – час для нових звершень!
Ми підготували для вас найцікавіші та найочікуваніші заходи і будемо раді зустрітися з вами!

4 листопада
Інформаційні технології в управлінні проектами гірничодобувної галузі, Полтавський ГЗК
На конференції фахівці компанії поділяться досвідом впровадження проектів 3d візуалізації при оперативному управлінні проектом у Гірничо-добувній галузі, на прикладі українського бізнесу.
8-11 листопада
Інтерагро 2016
Drone.UA бере участь в одній із найбільших міжнародних виставок, де інформаційні технології провідного українського підприємства будуть представлені в AgTech зоні першого павільйону.
Компанією будуть представлені як тезології для сканування посівних площ, так і обладнання для внесення препаратів.
Фахівці Drone.UA також представлять нові хмарні сервіси та продукти для обробки цих дронів від Pix4D.
Drone.UA бере участь у Міжнародній агропромисловій виставці « АГРОФОРУМ » на території Міжнародного виставкового центру – найбільшого в Україні виставкового майданчика.
Безпілотні технології та інноваційні сервісні моделі від компанії Drone.UA будуть доповнені партнерськими продуктами та комплексними рішеннями для аграріїв, починаючи від агрономічної лабораторної діаностики до повноцінного супроводу клієнтів компанії.

10 листопада

Конференція «Переобладнання техніки»

Асоціація AgTech Ukraine, човнами якої є Drone.UA, організовує спеціалізований захід для представників агробізнесу, які готові модернізувати існуючу техніку, розширити її можливості та підвищити ефективність використання — конференцію « Переобладнання техніки» . Це буде зустріч із найцікавішими спікерами та компаніями галузі.

На форумі зберуться представники більшості галузей українського бізнесу, починаючи від рітейлу, закінчуючи IT.
Drone.UA представить в експо-зоні форуму безпілотники власного виробництва, технології та рішення безпосередньо власникам та керівникам бізнесу. Ми розповімо, як завдяки впровадженню наших технологій у таких сферах як аграрна, добувна, енергетична компанії стали більш гнучкими та ефективними.
Так само наші технології можуть бути корисними та цікавими в таких сферах як FMCG, логістика, страхування, та багатьох інших.
Drone.UA – спеціальний гість одеської конференції «Проектний менеджмент: роботи+будівництво» від платформи hubhubhub.com
Формат: виступи практиків із США та Західної Європи + сесія питань та відповідей.
На вас чекає кілька захоплюючих історій про будівництво, модернізацію, реконструкцію житлових та комерційних будівель, використовуючи сучасні інформаційні технології, промислові роботи та дрони.
Співзасновник Drone.UA Февзі Аметов поділиться практичним досвідом та розповість про сучасні методи моделювання та дистанційного інспектування об'єктів за допомогою безпілотників.
AGRO Startup Crash Test #6, 19:00-20:00

AGRO SCT – регулярний неформальний захід для технологічних підприємців та представників агрокомпаній. Платформа для розвитку та підтримки інновацій в агросекторі.

Для багатьох проектів це перший публічний виступ, перша можливість розповісти про свій проект і отримати відгуки та рекомендації від інших учасників. Для Drone.UA — це можливість допомогти проектам, що розвиваються.

Подати заявку на презентацію свого стартапу можна, написавши лист за адресою: rp@growthup.com .

18 листопада
Drone.UA - компанія, яка має досвід не просто створення продукту, а створення ринку. Тому ми з великим задоволенням ділимося своїм досвідом і знаннями, цього разу як ментори на стартап вікенді в Американському домі!
48 інтенсивних годин, протягом яких ви візьмете свою ідею, пропрацюєте її разом з нами, уявити суспільству і подивіться, чи працює вона в реальному житті. Все починається з відбору ідей, формування команд, розробки бізнес-плану, перевірки ринку та подання проекту на суд команді суддів. Незалежно від того, хто переможе, всі учасники отримають чудовий досвід спілкування, задоволення від роботи, нові контакти та звісно впевненість у своїх силах!
24-26 листопада
Це зустріч ключових гравців ринку телебачення та телекомунікацій, а також усіх небайдужих до розвитку «цифрового простору». Адже цифрова революція — не міф, а реальність, що цілком відбулася. Прогрес цифрових технологій – безперечний виклик для будь-якого бізнесу. Змінюються робочі інструменти, середовище, виникають нові можливості та ринки.
У рамках фестивалю Drone.UA проведе доповідь «Вигоди використання дронів та технологій Big Data для створення контенту».
Ми як компанія, яка використовує по максимуму нові технології, поділимося знаннями та своїми планами на наступний рік, а також – досвідом роботи з операторами українського ринку телекомунікацій.

25 листопада 

SMART AGRO ФОРУМ

Це ключовий захід з IT-технологій в агропромисловому секторі.
Валерій Яковенко, співзасновник Drone.UA, виступить із доповіддю «Беспілотні технології — комплексний інструмент точного землеробства»
Ключові теми цього року:
  • Розробка наступного покоління підтримки прийняття рішень у галузі сільського господарства.
  • Стимулювання інновацій у сільськогосподарській технології на Близькому Сході, Туреччині та Африці.
  • Подолання розриву у знаннях між технологіями, даними та сільським господарством, перетворення потрібних даних на розуміння
  • Використання актуальних технологій та визначення їхньої цінності.
  • Агропідприємствам та підприємцям: визначення партнерів для майбутнього розвитку.
  • Інвесторам та технологічним компаніям: співробітництво та виведення актуальних продуктів на ринок.

У вас виникли запитання чи ви хочете співпрацювати?

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами