DroneUA на Агрофорум «Оріон Біотех»

October 03, 2023
DroneUA на Агрофорум «Оріон Біотех»
   

15 грудня DroneUA взяли участь у щорічному агрофорумі, організованому компанією «Оріон Біотех» у Сумах.

Разом зі спеціалістами компаній «Імпторгсервіс», «Майсадур», «Оріон Біотех», а також Дніпровського Державного Аграрно-економічного Університету, DroneUA обговорювали питання впровадження інноваційних технологій в агросекторі, можливості застосування інструментів ефективності робіт Окремим блоком конференції стала доповідь професора Крамарова Сергія Михайловича з Дніпровського Державного Аграрно-економічного Університету на тему «Сучасний стан родючості земель України та систем використання добрив для різних культур»

«Беспілотні технології – один із украй важливих елементів комплексу точного землеробства. Це основа, маючи яку можна говорити про обміри полів, про диференційоване внесення добрив та про технології змінної норми висіву. Окремо варто відзначити підвищення ефективності технологій сканування ґрунтів та створення карт ґрунтів. Саме технології дронів дозволяють почати комплексно впроваджувати технології точного землеробства та економити до 20% на засобах захисту рослин або паливно-мастильних матеріалів. — уточнює Олексій Татарко, спеціаліст проектів точного землеробства DroneUA

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами