DroneUA на GIS-Aero 2018

October 03, 2023
DroneUA на GIS-Aero 2018
   

6.04.2018 DroneUA взяли участь у форумі GIS-Aero 2018, присвячений впровадженню авіаційних системи та ГІС в Україні.

У рамках форуму DroneUA та співзасновник компанії, Февзі Аметов, продемонстрували нові рішення для топографогеодезичних робіт, а також нові комплекси безпілотного обладнання DroneUA, DJI, Parrot, Pix4D, Dronedeploy.

Основними темами форуму стали:

  • Проектування нових та ремонтних аеропортів
  • Розвиток прилеглих територій
  • Огляд технічного стану інженерних об'єктів
  • Паспортизація складних інженерних споруд
  • Управління безпекою
  • Моніторинг земельних ресурсів
  • Аеронавігація
  • Аерофотозйомка
  • Картування територій
  • Екологія

Drone.UA — провідний інтегратор безпілотних технологій на ринку України Компанія веде свою діяльність у сферах, енергетики та нафтогазовій промисловості, а також у сферах геодезії та топографії. Основними напрямками роботи Drone.UA є розробка та впровадження галузевих рішень, заснованих на технології дронів, надання послуг з використанням БПЛА, а також обробка даних, що одержуються за допомогою безпілотників. Технології Drone.UA використовуються на понад 3.1 млн гектарів посівних площ України.

Drone.UA – національний дистриб'ютор комерційних та промислових рішень компанії Parrot, дистриб'ютор програмного забезпечення Drone Deploy та Pix4D на території Східної Європи, а також найбільший в Україні дилер обладнання та промислових рішень компанії DJI.

 
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами