DroneUA та Agro Startup Crash Test: розвиток AgTech в Україні

October 03, 2023
DroneUA та Agro Startup Crash Test: розвиток AgTech в Україні
   

DroneUA перейняли ініціативу SCT та стали галузевими партнерами в аграрному напрямку. Компанія проведе серію заходів Agro Startup Crash Test та зробить свій внесок у розвиток глобального проекту Startup Crash Test Global.

В Україні активно розвивається ініціатива Startup Crash Test — це некомерційний захід, який проводиться з метою перевірки на міцність бізнес-моделей, маркетингових стратегій, моделей поширення та інших необхідних елементів IT-стартапів. Основна мета — формування технологічної екосистеми, спільноти інноваторів, підприємців, інвесторів та розробників, створення мережі бізнес-контактів та експертів, які разом розвивають та впроваджують технології. Останнім часом проект трансформувався та з'явилися нові галузеві напрямки, серед яких є й аграрний — Agro SCT.

“ Аграрний напрямок зараз стрімко розвивається, і ми вирішили передати управління Agro SCT компанії DroneUA і, зокрема, її співзасновнику — Валерію Яковенко. Валерій не раз у нас виступав на контентній частині та надавав менторську підтримку. Компанія DroneUA є активним гравцем в аграрному секторі, одні з найбільших інноваторів в Україні – mdash; тому рішення налагодити партнерські відносини та передати ініціативу проведення заходів прийшло саме і без сумнівів”, — каже Роман Погрошовий, керівник проекту Startup Crash Test.

“DroneUA — це досить зріла компанія з активним зростанням. Останніми роками створювали нові ринки та напрями застосування технологій, у нас є перемоги, але є й невдачі — є чим поділитися із молодими проектами. А проведення Agro SCT — це і допомога молодим інноваторам і певною мірою допомога собі. Нам цікавий ринок агроінновацій, і оскільки діяльність безпілотних технологій залежить від кількох інноваційних компонентів, ми потребуємо існування інноваційної агро спільноти, де можна в невимушеній атмосфері знайти підтримку. Аgro SCT — це чудовий інструмент, щоб розвивати аграрну технологічну спільноту, впроваджувати інновації, підвищити престижність аграрної сфери та допомогти своєму бізнесу. Дуже раді, що нам випала така можливість ”, — пояснює Валерій Яковенко.

21 квітня пройде вже другий захід Agro SCT під керівництвом DroneUA. Виступити на заході може кожен охочий, хто має інноваційну ідею або вже працює проект. Це захід для всіх, хто хоче отримати фідбек від колег з бізнесу, потенційних покупців, знайти потрібного співробітника у команду чи інвестора. Кожен спікер отримує допомогу у підготовці та менторську підтримку.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами