DroneUA на бізнес-сніданку з Віце-прем'єр-міністром

October 03, 2023
DroneUA на бізнес-сніданку з Віце-прем'єр-міністром
   

16 грудня 2016 року DroneUA брали участь у бізнес-сніданку з Віце-прем'єр-міністром Іванною Клімуш-Цинцадзе, разом з кількома Українськими компаніями-експортерами, а також представниками регіональних торгово-промислових палат.

На зустрічі обговорювалося українське співробітництво з Європейським Союзом, експортні можливості, проблеми малого та середнього бізнесу. За словами Віце-прем'єр-міністра, для уряду дуже важливо почути переваги та недоліки договору про вільну торгівлю від підприємців.

Уже практично рік діє угода про зону вільної торгівлі України з Євросоюзом, і DroneUA були раді поділитися своїм досвідом.

«Надихає те, що інноваційні компанії, у тому числі й наша, відчули підтримку та бажання допомогти з виходом на закордонні ринки, такого роду сприяння розвитку нашого існуючого експорту дуже тішить. Команда DroneUA підтримує подібні ініціативи та готова поділитися з кожним своїм численним досвідом, аби полегшити існування бізнесу в Україні&mquo;, — каже Валерій Яковенко, співзасновник компанії DroneUA.

Наразі в Україні гостро постає проблема експорту продукції та інноваційних технологій у тому числі. Цей процес ускладнений різними дозвільними процедурами для ведення подібної діяльності, існують складнощі з необхідністю подвійних сертифікацій.

Але незважаючи на це, Україна вже має низку позитивних прикладів успішного експорту продукції малих та середніх підприємств на європейські ринки. Чималу, а іноді основну підтримку на місцях підприємці можуть отримати від регіональних відділень торгово-промислових палат, тому дуже важливо проводити зустрічі такого формату та розуміти стан справ у цілому.

У результаті зустрічі ми здобули впевненість та розуміння позиції уряду з питань підтримки українських експортерів. Вже на початку 2017 року ми очікуємо на перші кроки зі спрощення експортних питань та полегшення документального оформлення.

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами