DroneUA стає партнером FamilyFest в Американському музеї гелікоптерів та Освітньому центрі

June 19, 2024
DroneUA стає партнером FamilyFest в Американському музеї гелікоптерів та Освітньому центрі
   

DroneUA долучається в якості партнера та експерта в галузі безпілотних технологій до FamilyFest в Американському музеї гелікоптерів та освітньому центрі у Вест-Честері (Пенсильванія). Захід відбудеться 22 червня 2024 року.

Будучи лідером у сфері технологій дронів, інновацій і робототехніки, DroneUA презентуватиме український досвід американській спільноті та посилюватиме економіку США. На події будуть представлені інтерактивні виставки, відбудуться майстер-класи та демонстрації найбільш інноваційних та визначних досягнень у сфері безпілотних рішень.

Окрім того, захід стане потужною платформою для стратегічно важливих зустрічей і закладення міцного фундаменту майбутнього робототехніки та авіації й нового рівня інвестицій в український та американський ринки.

Сьогодні дрони здійснюють справжню революцію у промисловості і формують майбутнє технологій. Участь українських компаній у подібних освітніх заходах життєво важлива для обміну знаннями, а також для глобальних інвестицій і зміцнення економіки.

Долученість до FamilyFest дозволить отримати новий досвід, зміцнити експертизу DroneUA в галузі безпілотних рішень та посилити розвиток стратегічно важливих галузей.

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами