DroneUA - головний бізнес-партнер IT-Corner 2019

September 28, 2023
DroneUA - головний бізнес-партнер IT-Corner 2019
   

Компанія DroneUA вдруге буде партнером експозиції IT-Corner, на якій компанії представляють весь спектр діджитал-рішень для агробізнесу.

Перший захід був експериментом, який ми провели разом із організаторами виставок InterAGRO/AgroComplex. Основною ідеєю було бажання створити єдину локацію без стандартної виставкової забудови, щоб забезпечити максимально ефективне бізнес-середовище повне взаємодій для учасників та відвідувачів. Тоді експеримент перевершив усі очікування.

Зараз ми з командою організаторів AgroComplex 2019 готові стрибнути вище голови та презентувати новий IT-Corner як повноцінну виставку у виставці. Учасники займуть цілий "квартал", на якому діятиме власна спікер-зона, відкрита для харчів, презентацій та конференцій. Крім того, на експозиції буде vr-зона, для якої ми вже зараз готуємо цікавий матеріал.

Будемо раді бачити всіх, кому цікаве таке об'єднання IT та Agro. А тих, хто хоче взяти безпосередню участь, запрошуємо заповнити форму та організатори виставки AgroComplex докладніше про все розкажуть.

Експозиція IT-Corner пройде в рамках агропромислової виставки AgroComplex 2019 (29-31 жовтня) у МВЦ м. Київ.

a>
   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами