DroneUA завітала до головного офісу AgroCares: нові можливості для українських аграріїв, посилення партнерства та впровадження інноваційних рішень

April 22, 2024
DroneUA завітала до головного офісу AgroCares: нові можливості для українських аграріїв, посилення партнерства та впровадження інноваційних рішень
   

Попри щоденні виклики, що постають перед українським агросектором, DroneUA продовжує активно інтегрувати високотехнологічні рішення стратегічного партнера AgroCares в агрогалузь України. Днями відбулася зустріч між співзасновником і керуючим партнером ГК DroneUА Валерієм Яковенком, радницею зі стратегічних комунікацій ГК DroneUA Олександрою Афанасієвою, СЕО і засновником компанії AgroCares Генрі Гекманом та менеджеркою з міжнародного бізнесу компанії AgroCares Вікторією Сакун. На базі головного офісу партнера у місті Вагенінген (Нідерланди) експерти обговорювали поточну ситуацію українського фермерства та шукали шляхи для підвищення економічної та технологічної ефективності виробництва. Велику увагу приділили й результатам та перспективам багаторічного партнерства, спілкуванню про нові продукти та передові технології, що незабаром з’являться на ринку України.

“Сьогодні ми зустрілися для того, щоб розпочати новий етап співпраці з AgroCares та розширити наявну екосистему рішень інноваційними продуктами. Найсучасніші рішення від нашого технологічного партнера - ось чим ми незабаром посилюватимемо український агросектор. Завдяки новим рішенням, з’являються безпрецедентні можливості зі збільшення можливостей ґрунтового сканера виробника, та розширення партнерської клієнтської бази. Крім того, очікується більш активна робота з впровадження рішень FeedCares - аналізатора кормів та сумішей для тваринництва. Впровадження новітніх рішень від AgroCares дозволяє заощадити на проведенні лабораторних досліджень та водночас отримати якісний результат майже за лічені хвилини”, - розповідає Валерій Яковенко.

 

У рамках зустрічі, відбувся візит до однієї з найбільш інноваційних лабораторій AgroСares, що виконує аналіз ґрунтів для замовників по всій території ЄС та інших ринків, а також дослідницької частини розробників AgroCares.

 

Тільки інноваційні технології здатні швидко та якісно протистояти викликам,що постають перед українськими аграріями. Вже сьогодні новітні технології від AgroCares продемонстрували свою високу ефективність в українських господарствах. Саме тому необхідно інвестувати в інноваційні рішення та посилювати партнерські можливості. Адже це шлях створення нових екосистем, обʼєднання мільйонів гектар і тисячі господарств.

Тому наразі DroneUA веде активні перемовини щодо розширення ринків представленості рішень AgroCares і виходу на новий рівень співпраці. Це також включає збільшення каналів реалізації рішень і способів залучення інвестицій. Зокрема, особлива увага приділяється державних і недержавним каналам підтримки.

 

   

DroneUA – це міжнародний системний інтегратор безпілотних рішень та робототехніки.

На ринку України та Східної Європи група компаній DroneUA є найбільшим інтегратором, імпортером та дистриб'ютором провідних виробників дронів у світі та представляє технологічні рішення від брендів XAG, EcoFlow, Pix4D, Parrot, Chasing, DroneDeploy, AgroCares та інших.

У структурі групи компаній працюють власні інженерні, виробничі та сервісні підрозділи, відкрито центр обробки даних. Представлені DroneUA технологічні рішення використовуються більш ніж на 4 млн. га посівних площ України. Тільки за результатами агросезону 2021 року дронами-обприскувачами від DroneUA було оброблено понад 1 млн. га.
DroneUA входить до ТОП 3 найінноваційних бізнесів у сільськогосподарському секторі України за версією видання FORBES та ТОП 20 найінноваційних підприємств України.

Група компаній продовжує розширювати перелік технологічних брендів, представлених на ринку України, та веде активну діяльність у сільському господарстві, нафтогазовій промисловості, а також у сферах енергетики, геодезії та топографії.

Звязатися з нами